Gydymas prana

Pradėsiu kalbėti apie gydymą prana, kas tai ir ko juo siekiama.

Taigi Viešpats Dievas padarė žmogų iš žemės ir molio ir įkvėpė į jo veidą gyvybės, ir žmogus pasidarė gyva esybė.
– Pradžios Knyga, 2:4

Didžiąją dalį savo ki arba vitalinės energijos mes gauname iš mūsų įkvepiamo oro. Kiekvienas gyvas padaras turi alsuoti, o nutrūkęs kvėpavimas tolygus nutrūkusiai gyvybei. Nuo pat pirmo kūdikiško klyksmo iki mirštančio žmogaus paskutinio atodūsio nėra nieko išskyrus įkvėpimus ir atokvėpius. Gyvenimo energija reikalinga kiekvienam smegenų krustelėjimui, įgeidžiui ar raumenų judesiui. Tad nuolatinis energijos papildymas būtinas, o galimas j is kvėpuojant, arba kitais praktikuojamais gydymo būdais.

GYDYMAS PRANA pagrįstas viso žmogaus kūno struktūra. Žmogaus kūno visuma sudaryta iš dviejų dalių: regimojo fizinio kūno ir nematomo energetinio kūno, vadinamo bioplazminiu kūnu. Fizinis kūnas yra žmogaus kūno dalis, kurią mes matome, liečiame ir geriausiai pažįstame. Bioplazminis – neregimas švytintis energetinis kūnas, giliai įsiskverbęs į regimąjį ir kartu nusidriekęs už jo ribų maždaug per 10-12 cm. Aiškiaregiai šį energetinį kūną vadina eteriniu kūnu arba eteriniu antrininku.

KAS YRA GYDYMAS PRANA?
Gydymas prana – tai senovinis gydymo mokslas ir menas naudotis prana, kitaip vadinama ki, gydant žmogaus kūno visumą. Ši sąvoka apima manipuliavimą ligonio ki arba bioplazmine materija. Šis gydymas dar vadinamas psichiniu, magnetine terapija, tikėjimu, ki, vitaliniu ar gydymu rankomis.

prana

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s